Pevná newska

18.08.2008 | Ján Trenčanský

 
JSME STÁLE AKTIVNÍ A AKTUÁLNÍ.

Rádiové zprávy

 

Patch 1.20 pro Vietcong 2 je venku!

23.05.2012 | Jára Řízek

Dnes nadešel čas, v který věřil jen málokterý fanoušek Vietcongu, dnes vyšel patch 1.20 pro Vietcong 2. Jaké jsou změny?
  • Opraveny všechny bugy na mapách
  • Nové zvuky některých zbraní
  • 15 nových příkazů do konzole pro lepší správu serverů
  • Opravená Hradba
  • a mnoho dalšího
Patch rozhodně stojí za vyzkoušení.A abych nezapomněl, patch podporuje také češtinu!
 

 

Vietcong 2 patch 1.20 tento týden

19.05.2012 | Jára Řízek


Nový patch pro Vietcong 2 bude vydán tento týden, přesněji 23. 5. 2012.

 

Nové mapy + ospravedlnenie

06.10.2008 | Ján Trenčanský

Najskôr sa chcem ospravedlniť za 2 veci za prvú môžem. To je že som dlhší čas nerobil update ale proste nejako nestíham ale snažím sa to vylepšiť. Druhá je ten výpadok za to nemôžem dôvod je ten že nás bannán (provider hostingu) chcel usťahovať k smrti ako napísal SCOking teda nešlo viac SCO webov. ale teraz už k mapám.
 
 

 

New maps

08.09.2008 | Ján Trenčanský

Tak viem že tu dlho nebola žiadna zmena ale po 2 mesiacoch válania šuniek doma si musíme všetci zvyknúť na školu. Ale ja mám teraz tak povediac nútenú dovolenku takže som mal čas niečo uploadnúť. 3 nové MP mapy.
 

 

Fikus a jeho první news

24.08.2008 | Zdeněk Apolen

Zde přináším další news od jednoho z našich externích redaktorů, myslím si, že se vám bude určitě líbit : ) 

 
Dobrý den všem, mé jméno je Feikus Adam, jsem zde novým externím redaktorem pro VC1 a VC Fist Alpha modul. Snad vás potěším svou prací na tomto skvělém webu o VC. Jako první trhák jsem si pro vás nachystal přehled o MP povolání pro VC1 a VC FA. Snad se vám tato novinka bude líbit. Návrhy, připomínky a kritiky můžete psát do GuestBook.
 
pozn. Alpina: Oboje povolání jsou naprosto totožná, akorát jsem je rozdělil pro každý modul zvlášť kvůli přehlednosti.

 

Nadílka videí

18.08.2008 | Zdeněk Apolen

Ahoj,
dnes pro vás mám docela pěknou nadílku videí z FA. Konkrétně jde o trailer, video o sniperkách a přehlídka kulometu. Vše můžete stáhnou v sekci videa. 
 

 

RD update, modulové info

14.08.2008 | Zdeněk Apolen

Ahoj,
dnes mám pro vás malý update a to na RD. Jedná se o trailer a je dostupný ke stažení.
Rád bych zapojil i vás a pokud byste mít nějaké video, která byste zde rádi uveřejnili, zašlete mi ho na mil (nezapomeňte napsat své jméno, nebo přezdívku), je jedno, ke kterému dílu VC video bude. Třeba vaše video z mise atd.
 
 
 
Dále malé info, proč to dávám do všech modulů. Možná to někteří z vás neví, ale aktualizace budou probíhat vždy tak, že novinka bude zařazena do svého modulu. Takže třeba aktualizace pro FA, se zobrazí pouze v FA modulu, v tom případě jí neuvidíte hned po vstupu na web. Pokud chcete mít stále přehled, vždy proklikejte všechny moduly, jestli tam nějaká ta newska není : )

 

Přivítání a malé info

11.08.2008 | Zdeněk Apolen

Tak :D. Já bych vás zde také rád přivítal. Jmenuji se Zdeněk Apolen "Alpin" a zde dělám zástupce šéfredaktora. Stejně jako u Jéčka i mě můžete znát ze Sco webů (mafia, t-games, webtech atd), nebo i z Wincheateru (GBA, PS a další). Naším cílem je, udělat web, který bude zahrnovat vše podstatné pro tuto skvělou hru. Udělat web, který budete rádi navštěvovat a kde budete rádi trávit trochu volného času. Rád bych podotkl, že my jakožto redaktoři nemáme z webu žádný výdělek, vše děláme čistě z radosti.
Také bych rád řekl, že se nebráníme spolupráci z vaší strany (rozumné a vhodné návrhy vždy vítáme). Pokud tedy máte nějaký ten nápad, jak web vylepšit klidně pište na můj mail.
Také rádi nabídneme místo schopným lidem, kteří se vyznají v sérii Vietcongu. Aby byl web stále aktualizovaný, hodí se každá ruka : ).
 
Dále jsem spustil novou anketu, kterou najdete v pravém menu cca uprostřed. Byly bychom rádi, kdybyste tam hlasovali. Co se MP akcí týče, rádi bychom nějaké dělali. Vše ovšem závisí na vašem zájmu.
Veškeré otázky můžete směřovat na mě, Jéčka (kontakty na nás jsou v sekci Redakce ), nebo do návštěvní knihy.
 
Doufám tedy, že se vám zde bude líbit a že se tato stránka zařadí mezi úspěšné projekty Scorpions : )

 

MP mapy + článok módy

05.08.2008 | Ján Trenčanský

Ahoj je tu prvý update v ktorom nájdete prvé 3 MP mapy do Vietcongu 1 (fungujú aj FA a asi aj RD pre tých ktorý by nevedeli) Sú to oficiálne mapy od Pterodonu. A k mapám je treba aj článok o MP módoch užite si to ;-) 
 
 

 

Starší novinky najdete v archivu >>

 

Vietcong Centrála

Vitajte na novej Scorpions Vietcong Centrále (VCC). Niektorý poznali tento web keď tu bola ešte len stránka o VC2. Ale tomu je koniec. Teraz tu je VC1, FA, RD/RS a VC2 modul. Nehovorím že updaty budú bývať každý deň ale budú bývať minimálne 2-krát týždene. Dúfam že sa časom dostaneme medzi najlepšie weby o Vietcongu.

Ján "J" Trenčanský

1.8.2008