Pevná newska

18.08.2008 | Ján Trenčanský

 
JSME STÁLE AKTIVNÍ A AKTUÁLNÍ.

Rádiové zprávy

 

Patch 1.20 pro Vietcong 2 je venku!

23.05.2012 | Jára Řízek

Dnes nadešel čas, v který věřil jen málokterý fanoušek Vietcongu, dnes vyšel patch 1.20 pro Vietcong 2. Jaké jsou změny?
  • Opraveny všechny bugy na mapách
  • Nové zvuky některých zbraní
  • 15 nových příkazů do konzole pro lepší správu serverů
  • Opravená Hradba
  • a mnoho dalšího
Patch rozhodně stojí za vyzkoušení.A abych nezapomněl, patch podporuje také češtinu!
 

 

Vietcong 2 patch 1.20 tento týden

19.05.2012 | Jára Řízek


Nový patch pro Vietcong 2 bude vydán tento týden, přesněji 23. 5. 2012.

 

RD update, modulové info

14.08.2008 | Zdeněk Apolen

Ahoj,
dnes mám pro vás malý update a to na RD. Jedná se o trailer a je dostupný ke stažení.
Rád bych zapojil i vás a pokud byste mít nějaké video, která byste zde rádi uveřejnili, zašlete mi ho na mil (nezapomeňte napsat své jméno, nebo přezdívku), je jedno, ke kterému dílu VC video bude. Třeba vaše video z mise atd.
 
 
 
Dále malé info, proč to dávám do všech modulů. Možná to někteří z vás neví, ale aktualizace budou probíhat vždy tak, že novinka bude zařazena do svého modulu. Takže třeba aktualizace pro FA, se zobrazí pouze v FA modulu, v tom případě jí neuvidíte hned po vstupu na web. Pokud chcete mít stále přehled, vždy proklikejte všechny moduly, jestli tam nějaká ta newska není : )

 

Přivítání a malé info

11.08.2008 | Zdeněk Apolen

Tak :D. Já bych vás zde také rád přivítal. Jmenuji se Zdeněk Apolen "Alpin" a zde dělám zástupce šéfredaktora. Stejně jako u Jéčka i mě můžete znát ze Sco webů (mafia, t-games, webtech atd), nebo i z Wincheateru (GBA, PS a další). Naším cílem je, udělat web, který bude zahrnovat vše podstatné pro tuto skvělou hru. Udělat web, který budete rádi navštěvovat a kde budete rádi trávit trochu volného času. Rád bych podotkl, že my jakožto redaktoři nemáme z webu žádný výdělek, vše děláme čistě z radosti.
Také bych rád řekl, že se nebráníme spolupráci z vaší strany (rozumné a vhodné návrhy vždy vítáme). Pokud tedy máte nějaký ten nápad, jak web vylepšit klidně pište na můj mail.
Také rádi nabídneme místo schopným lidem, kteří se vyznají v sérii Vietcongu. Aby byl web stále aktualizovaný, hodí se každá ruka : ).
 
Dále jsem spustil novou anketu, kterou najdete v pravém menu cca uprostřed. Byly bychom rádi, kdybyste tam hlasovali. Co se MP akcí týče, rádi bychom nějaké dělali. Vše ovšem závisí na vašem zájmu.
Veškeré otázky můžete směřovat na mě, Jéčka (kontakty na nás jsou v sekci Redakce ), nebo do návštěvní knihy.
 
Doufám tedy, že se vám zde bude líbit a že se tato stránka zařadí mezi úspěšné projekty Scorpions : )

 

Vietcong Centrála

31.07.2008 | Ján Trenčanský

Ahoj a vitajte pri prvej novinke na novej Scorpions Vietcong centrále (VCC) ktorá sa dúfam zaradí medzi úspešnú rodinu SCO Fun webov. Najskôr by som sa mal asi predstaviť. Som Ján "J" Trenčanský a som šéfredaktor tejto centrály, niektorý ma možno poznáte z Gta.cz kde som šéf Vice City modulu. Kedysi to býval iba web o Vietcongu 2 ktorý bol ale už dávno zabudnutý a jediný návštevníci ktorý sem chodili boli spamery ktorý dostali bany v GB na Gta.cz a nfs.scorpions.cz takže robili bordel v GB aj tu. Takže teraz tu už máme 4 moduly: Vietcong 1, pôvodný Vietcong 2, Vietcong Fisth Alpha a dvojitý modul Vietcong Red Dawn/ Rising Sun. VC1 FA a RD/RS sú ešte viec menej vo výstavbe ale základné veci na nich už sú ostatné príde časom. Terza pár slov o tom kdo bude na VCC okrem mňa ešte pracovať.Zdeněk "Alpin" Apolen ktorý je môj zástupca Jindřich "Masterbill" Rubeš. Nieje nás moc takže neočakávajte že bude každý deň na každom module update. Budeme sa ale snažiť aby sme to tu postupne zaplnili. Okrem toho sa môžete ťešiť na Multiplayerové akcie vo VC1 aj VC2. Ešte by som sa rád poďakoval nasledujúcim ľuďom:
 
Honza "Scoking" Svatoš - že povolil tento projekt a za námahu pri nahadzovaní novšej verzie CMS
David "Noruen" Adámek - za vytvorenie dodatočnej grafiky pre nové moduly.
Jakub "Winboss" Dvořák - za to že mi umožnil spraviť nábor redaktorov na Poradne pro hráče.  
Celej bývalej redakcii Vietcong 2 webu - za to že nám uľahčili prácu a nemuseli sme robiť VC2 modul.
A každému kdo pracoval na príprave tohto webu a ja som o tom ani nevedel.
 
A nezabudnite nám napísať vaše názor do návštevnej knihy. 
 
 
 

 

Starší novinky najdete v archivu >>

 

Vietcong Centrála

Vitajte na novej Scorpions Vietcong Centrále (VCC). Niektorý poznali tento web keď tu bola ešte len stránka o VC2. Ale tomu je koniec. Teraz tu je VC1, FA, RD/RS a VC2 modul. Nehovorím že updaty budú bývať každý deň ale budú bývať minimálne 2-krát týždene. Dúfam že sa časom dostaneme medzi najlepšie weby o Vietcongu.

Ján "J" Trenčanský

1.8.2008