Pevná newska

18.08.2008 | Ján Trenčanský

 
JSME STÁLE AKTIVNÍ A AKTUÁLNÍ.

Rádiové zprávy

 

Patch 1.20 pro Vietcong 2 je venku!

23.05.2012 | Jára Řízek

Dnes nadešel čas, v který věřil jen málokterý fanoušek Vietcongu, dnes vyšel patch 1.20 pro Vietcong 2. Jaké jsou změny?
  • Opraveny všechny bugy na mapách
  • Nové zvuky některých zbraní
  • 15 nových příkazů do konzole pro lepší správu serverů
  • Opravená Hradba
  • a mnoho dalšího
Patch rozhodně stojí za vyzkoušení.A abych nezapomněl, patch podporuje také češtinu!
 

 

Vietcong 2 patch 1.20 tento týden

19.05.2012 | Jára Řízek


Nový patch pro Vietcong 2 bude vydán tento týden, přesněji 23. 5. 2012.

 

Teaser z patche 1.20

18.03.2012 | Jára Řízek

Byl zveřejněn první teaser pro nový patch 1.20. Můžete vidět změnu některých animací, ale hlavně větší kopání zbraní a oddálení zaměřovače. 

 

Patch 1.20 v přípravě

18.03.2012 | Jára Řízek

Komunita kolem VC2 je sice malá, ale přesto se najdou jedinci, kterým osud druhého Vietcong jedno není. Druhý patch pro Vietcong 2 opraví třeba systém hodností, stahování map nebo přiblíží AIM zbraní blíže k prvnímu Vietcong. Patch by měl vyjít podle našich informací nejdéle do prázdnin 2012.

 

Jak na HradBu?

28.03.2011 | Jára Řízek

HradBa je anti-cheatový program pro Vietcong sérii. Jak jistě mnozí z vás již vědí, HradBa díky ignoraci vydavatele je zastaralá. V této novince se podíváme na to, jak HradBu zprovoznit pod Windows Vista/7.
Pokud jste vlastníkem Windows Vista nebo 7, určitě jste se již setkali s problémem, kdy vás HradBa mylně považuje za cheatera. Tento problém je způsoben rozhraním DirectX10, ale může ho způsobovat i program Fraps či podpůrné programy pro ATi.
Pokud používáte již zmíněný Fraps či ATi programy a setkali jste se s tímto problémem, nezbývá vám nic jiného než je vypnout. Toto ovšem již neplatí u DirectX10.
Najděte na své ploše nebo adresáři soubor vietcong2.exe. Pravým tlačítkem myši klikněte na tento soubor, otevře se nabídky, kde vyberte položku Vlastnosti. Otevře se okno s informacemi o souboru. Přepněte se do záložky Kompatibilita. Zde nastavte Tento program spustit..... a vyberte Windows XP. Změny uložte a nyní by jste měli být schopni hrát na serverech s HradBou. Pokud ne, odinstalujte Vietcong 2 a znovu ho nainstalujte, ale tentokrát v režimu kompatibility, který jsme si právě ukázali.

 

Nová mapa: Quang_duc

22.10.2010 | Jára Řízek

Název: Quang duc
Tvůrce: daan24
Velikost:  8,0 MB
Herní režimy: CTF, DM, TDM
Stáhnout: quang_duc.zip
 

 

Aktuální dění na MP

22.10.2010 | Jára Řízek

Dny plynou a na herních serverech Vietcongu 2 ubývají hráči, ale i herní servery. 
 
1.00
 
Servery na hře bez patche převažují servery s patchem 1.10. Nejznámějšími servery na 1.00 jsou THC, na kterém se točí základní mapy. Dalším známým serverem je OldStar, který patří clanu Oldstar. Občas se objeví i některé další známé servery, ovšem jen někdy. Hru často pokazí přítomnost hackerů, které dílo upadající hry nejspíše brzy dokonají, i když je to škoda.
 
1.10
 
Nejznámějším serverem na patchi 1.10 je server provozovaný WOTW Crew. Ovšem patch 1.10 není populární a tak je tento server jediný, na kterém si můžou fanoušci hry pořádně zahrát.
 

 

Fist Bravo a patche

21.08.2008 | Ján Trenčanský

Takže v dnešnom update prinášam opravenie sekcie patche kde boli patche na Vietcong 1 (teda za toto pochvalu starej redakcii nedám) a pridanie oficiálneho multiplayer add-onu Fist Bravo ktorý určite zlepší zážitok s MP.
 
 

 

RD update, modulové info

14.08.2008 | Zdeněk Apolen

Ahoj,
dnes mám pro vás malý update a to na RD. Jedná se o trailer a je dostupný ke stažení.
Rád bych zapojil i vás a pokud byste mít nějaké video, která byste zde rádi uveřejnili, zašlete mi ho na mil (nezapomeňte napsat své jméno, nebo přezdívku), je jedno, ke kterému dílu VC video bude. Třeba vaše video z mise atd.
 
 
 
Dále malé info, proč to dávám do všech modulů. Možná to někteří z vás neví, ale aktualizace budou probíhat vždy tak, že novinka bude zařazena do svého modulu. Takže třeba aktualizace pro FA, se zobrazí pouze v FA modulu, v tom případě jí neuvidíte hned po vstupu na web. Pokud chcete mít stále přehled, vždy proklikejte všechny moduly, jestli tam nějaká ta newska není : )

 

Starší novinky najdete v archivu >>

 

Vietcong Centrála

Vitajte na novej Scorpions Vietcong Centrále (VCC). Niektorý poznali tento web keď tu bola ešte len stránka o VC2. Ale tomu je koniec. Teraz tu je VC1, FA, RD/RS a VC2 modul. Nehovorím že updaty budú bývať každý deň ale budú bývať minimálne 2-krát týždene. Dúfam že sa časom dostaneme medzi najlepšie weby o Vietcongu.

Ján "J" Trenčanský

1.8.2008