Patch v1.41

08.04.2008 | Jindřich Rubeš

Novinky v patchi  V1.41

 
- nový Anti-Cheat program HradBa- některé cheaty jsou blokovány nebo detekovány herním enginem, zbytek známých cheatu je detekován HradBou- podpora pro mapy vytvořené ve Vietcong MP editoru, podpora jejich automatického stahování z herního serveru při připojení hráče
 
- Anti-kangaroo funkce. Hráč může vyskočit 3x a potom musí nějaký čas počkat než může znovu vyskočit. Pokud ale hráč skáče na nějakou překážku, může skákat tak dlouho dokud se dostává výše ( alespoň každým třetím výskokem). Takže není problém se dostat na místa, kam je potřeba vyskákat. 
 
- podpora pro přiřazení textu a zvuku na jakoukoliv klávesu v MultiPlayeru. Pro více informací se podívejte do souboru user\mp_bindkeys.txt, který se nachází v adresáři s hrou 
 
- nový TT ( TurnTable) mód hry je přidán do map Stream, Storm a Bahnar 
 
- nové značky na mapě v hráčských rukou ukazují různá místa vztahující se k hranému typu hry ( vlajky v CTF, RW a TT, přistávací zóna v ATG-pilot, místo pro umístění bomby v ATG-bombing) 
 

- mnoho dalších vylepšení a opravených chyb ( chyba s výběrem zbraně, fungující permanentní ban list, opraveno občasné zaseknuti hráče při seskakovaní z žebříku v MP, přidána možnost volby obtížnosti v Coop, možnost administrátora zakázat hlasování v nastaveni serveru )

 

Vietcong Centrála

Vitajte na novej Scorpions Vietcong Centrále (VCC). Niektorý poznali tento web keď tu bola ešte len stránka o VC2. Ale tomu je koniec. Teraz tu je VC1, FA, RD/RS a VC2 modul. Nehovorím že updaty budú bývať každý deň ale budú bývať minimálne 2-krát týždene. Dúfam že sa časom dostaneme medzi najlepšie weby o Vietcongu.

Ján "J" Trenčanský

1.8.2008