Patch v1.60

08.04.2008 | Jindřich Rubeš

Novinky v patchi V1.60

 

- Tento patch umožní hráčům Vietcongu a Fist Alpha hrát dohromady (pouze mapy z originálního Vietcongu nebo uživatelské)
 
- Hráči Vietcongu mohou sbírat ze země zbraně z FA a používat je.
 
- Hráči Vietcongu mohou používat nové skiny postav z FA.
 
- Podpora hlasové komunikace pro internetové hry. Server ji může vypnout, nebo ji nastavit na nízkou nebo vysokou kvalitu, klienti ji mohou vypnout nebo zapnout. Systém počítá se vzdáleností hráčů a také přehrává hlas správně v 3D (nebo ve 2D, pokud má klient pouze stereo výstup), byly přidány konzolové příkazy na nastavení serveru, klientů a získání současného stavu.
 
- Možnost nastavit čas znovuobjevení pro CTF - v okénku nastavení serveru, příkazy do .ded souboru a konzolové příkazy.
 
- nový konzolový příkaz na nastavení času mise a znovuobjevení pro mód TT
 
- nový konzolový příkaz na ignorování textových zpráv od vybraných hráčů
 
- opraveno: banip funguje i pro vzdálené administrátory
 
- opraveno: hráčova pozice je zobrazována v mapě v misi Ambush
 
- opraveno: konzolový příkaz mladdmap
 
- vylepšená detekce podvádění (anti cheat)
 
- Přihlašovací zpráva serveru - server může nastavit (v nastavení serveru, .ded souboru nebo konzolovým příkazem) textovou zprávu, která je zobrazena každému hráči, který se k serveru připojí.
 
- přidáno nastavení serveru a pro .ded soubory na ‘modrou past’ a 'Vietnam chat mód' (ve verzi 1.41 bylo možné nastavit pouze z konzole)
 

- všechny pokusy o nahlášení se jako vzdáleného administrátora jsou zaznamenány na serveru do souboru dev\startadmin.txt

 

Vietcong Centrála

Vitajte na novej Scorpions Vietcong Centrále (VCC). Niektorý poznali tento web keď tu bola ešte len stránka o VC2. Ale tomu je koniec. Teraz tu je VC1, FA, RD/RS a VC2 modul. Nehovorím že updaty budú bývať každý deň ale budú bývať minimálne 2-krát týždene. Dúfam že sa časom dostaneme medzi najlepšie weby o Vietcongu.

Ján "J" Trenčanský

1.8.2008