Tipy a triky

19.01.2006 | Michal Deus

1) Pokud jste hráli původního Vietconga, tak si zde obtížnost snižte o jeden stupeň, než kterou jste měli na původní hře. Druhý díl je o dost težší a navíc je ve hře mnohem méně možností uložit si hru. Například na obtížnost Vietnam se vám hra neuloží nikdy a vy nemáte žádný save.
 
2) Ve hře je k dispozici mnohem více zbraní než v prvním díle, proto si na každou misi vyberte tu, kterou máte nejraději.
 
3) Každou mapu důkladně prozkoumejte, protože můžete najít spousty zajímavých lidí a věcí, od kterým se leccos dozvíte.
 
4) Používejte novinku ve formě velitelského menu. Jedinou klávesou a následně levým tlačítkem myši můžete poslat svůj tým vpřed. Stisknutím té samé klávesy dvakrát za sebou svůj tým přivoláte zpět.
 
5) Váš tým je nesmrtelný, proto ho posílejte kupředu a vy se přemístěte až za ním. Je to lepší a hlavně mnohem bezpečnější.
 
6) Využívejte krytí za každou překážkou. Mnohdy vám to zachrání život.
 
7) Pokud hrajete multiplayer, tak se rozhodně snažte, protože ve hře získáváte za hru hodnosti. Díky nim dostanete přístup k dalším zbraním a typům vojáků.
 
8) Když vám dojdou náboje, tak si zavolejte ženistu a pokud ho nemáte, snažte se nějaké najít na mapě apokud ani tam nejsou, tak okrádejte mrtvé nepřátele.
 
9) Pokud je v místnosti trochu dusno, není na škodu tam hodit granát, jen pozor, kam letí. Trajektorie je udělaná trochu jinak, než v prvním díle.
 
10) Bojujete hlavně ve městě, takže si dávejte pořád pozor na balkony, střechy a jiné skrýše, odkud by mohli vybafnout nepřátelé.

 

Vietcong Centrála

Vitajte na novej Scorpions Vietcong Centrále (VCC). Niektorý poznali tento web keď tu bola ešte len stránka o VC2. Ale tomu je koniec. Teraz tu je VC1, FA, RD/RS a VC2 modul. Nehovorím že updaty budú bývať každý deň ale budú bývať minimálne 2-krát týždene. Dúfam že sa časom dostaneme medzi najlepšie weby o Vietcongu.

Ján "J" Trenčanský

1.8.2008