Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /mnt/data/accounts/s/scorpions/data/www/scorpions.cz/webrs/vietcong/!func_statistika.php on line 13

Aktuální dění na MP

22.10.2010 | Jára Řízek

Dny plynou a na herních serverech Vietcongu 2 ubývají hráči, ale i herní servery. 
 
1.00
 
Servery na hře bez patche převažují servery s patchem 1.10. Nejznámějšími servery na 1.00 jsou THC, na kterém se točí základní mapy. Dalším známým serverem je OldStar, který patří clanu Oldstar. Občas se objeví i některé další známé servery, ovšem jen někdy. Hru často pokazí přítomnost hackerů, které dílo upadající hry nejspíše brzy dokonají, i když je to škoda.
 
1.10
 
Nejznámějším serverem na patchi 1.10 je server provozovaný WOTW Crew. Ovšem patch 1.10 není populární a tak je tento server jediný, na kterém si můžou fanoušci hry pořádně zahrát.
 

 

 

Vietcong Centrála

Vitajte na novej Scorpions Vietcong Centrále (VCC). Niektorý poznali tento web keď tu bola ešte len stránka o VC2. Ale tomu je koniec. Teraz tu je VC1, FA, RD/RS a VC2 modul. Nehovorím že updaty budú bývať každý deň ale budú bývať minimálne 2-krát týždene. Dúfam že sa časom dostaneme medzi najlepšie weby o Vietcongu.

Ján "J" Trenčanský

1.8.2008