Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /mnt/data/accounts/s/scorpions/data/www/scorpions.cz/webrs/vietcong/!func_statistika.php on line 13

Hodnocení v GS

29.10.2005 | David Hořínek

Vietcong 2 se samozřejmě také dostal do GameStaru. A sklidil podobné hodnocení jako v Levelu.
 
Vietcong je prý zabalen do skvělé a poutavé atmosféry, ale najde se více věcí, které srážejí celkovou hratelnost směrem dolů. Úrovně jsou někdě špatně nadesignované. Samozřejmě se všude po levelech nacházejí všemožné překážky, o které se dost často zachytává. Kritizována byla také AI spolubojovníků. Někdy se dokonce zamotají do chumlu a vtáhnou vás do něj a pod nepřátelskou křížovou palbou potom nemáte moc šancí. Také autoři prý moc nevylepšili sbírání předmětů, někdy přes ně stačí pouze přeběhnout, ale občas se stane, že máte problémy je zvednout vůbec kurzorem, kvůli malému akivnímu poli okolo předmětu.

I přes tyto nedostatky hra dostala od GS hodnocení 7.3/10.0 což je oproti očekávanosti nečekaně malý úspěch

 

 

Vietcong Centrála

Vitajte na novej Scorpions Vietcong Centrále (VCC). Niektorý poznali tento web keď tu bola ešte len stránka o VC2. Ale tomu je koniec. Teraz tu je VC1, FA, RD/RS a VC2 modul. Nehovorím že updaty budú bývať každý deň ale budú bývať minimálne 2-krát týždene. Dúfam že sa časom dostaneme medzi najlepšie weby o Vietcongu.

Ján "J" Trenčanský

1.8.2008