Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /mnt/data/accounts/s/scorpions/data/www/scorpions.cz/webrs/vietcong/!func_statistika.php on line 13

Jak na HradBu?

28.03.2011 | Jára Řízek

HradBa je anti-cheatový program pro Vietcong sérii. Jak jistě mnozí z vás již vědí, HradBa díky ignoraci vydavatele je zastaralá. V této novince se podíváme na to, jak HradBu zprovoznit pod Windows Vista/7.
Pokud jste vlastníkem Windows Vista nebo 7, určitě jste se již setkali s problémem, kdy vás HradBa mylně považuje za cheatera. Tento problém je způsoben rozhraním DirectX10, ale může ho způsobovat i program Fraps či podpůrné programy pro ATi.
Pokud používáte již zmíněný Fraps či ATi programy a setkali jste se s tímto problémem, nezbývá vám nic jiného než je vypnout. Toto ovšem již neplatí u DirectX10.
Najděte na své ploše nebo adresáři soubor vietcong2.exe. Pravým tlačítkem myši klikněte na tento soubor, otevře se nabídky, kde vyberte položku Vlastnosti. Otevře se okno s informacemi o souboru. Přepněte se do záložky Kompatibilita. Zde nastavte Tento program spustit..... a vyberte Windows XP. Změny uložte a nyní by jste měli být schopni hrát na serverech s HradBou. Pokud ne, odinstalujte Vietcong 2 a znovu ho nainstalujte, ale tentokrát v režimu kompatibility, který jsme si právě ukázali.

 

 

Vietcong Centrála

Vitajte na novej Scorpions Vietcong Centrále (VCC). Niektorý poznali tento web keď tu bola ešte len stránka o VC2. Ale tomu je koniec. Teraz tu je VC1, FA, RD/RS a VC2 modul. Nehovorím že updaty budú bývať každý deň ale budú bývať minimálne 2-krát týždene. Dúfam že sa časom dostaneme medzi najlepšie weby o Vietcongu.

Ján "J" Trenčanský

1.8.2008