Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /mnt/data/accounts/s/scorpions/data/www/scorpions.cz/webrs/vietcong/!func_statistika.php on line 13

Multiplayerové demo!

17.09.2005 | Tommy

Tak, multiplayerové demo Vietcongu 2 je na světě.  Co v něm najdete? Tak hned na začátek na vás vykoukne pěkné menu na motiv krabice a začne hrát pohodová hudba, podobná té z předchozích dílů. Zběžně si nastavíte vzhled postavy za USA i za VC a pak už se vrhnete na jeden ze serverů. K dispozici jsou dvě mapy, značně rozlehlá "Trail" z prostředí džungle a o dost menší ale dle mého názoru i zábavnější "Depot". Problém mapy trail je, že v zeleni zaplněném prostředí mají vojáci VC i USA dosti podobné uniformy, takže se vám nejednou stane, že vás zabije váš spoluhráč, případně že zkoumáte jestli to je vietcong, nebo ne a než se vzpamatujete tak už se dávno válíte v krvi. Na to se však dá po nějaké době zvyknout a pak už si vychutnáváte jeden ze tří dostupných herních modů, ctf, dm a tdm. Grafika vypadá o poznání lépe než u jedníčky a ani ke zvukům nemám žádne výhrady. Takže celkově, pokud se prokousáte trochu pomalejším začátkem čeká vás skvělá "pařba". A to je to teprve demo! Stahujte tady (440MB).

 

 

Vietcong Centrála

Vitajte na novej Scorpions Vietcong Centrále (VCC). Niektorý poznali tento web keď tu bola ešte len stránka o VC2. Ale tomu je koniec. Teraz tu je VC1, FA, RD/RS a VC2 modul. Nehovorím že updaty budú bývať každý deň ale budú bývať minimálne 2-krát týždene. Dúfam že sa časom dostaneme medzi najlepšie weby o Vietcongu.

Ján "J" Trenčanský

1.8.2008