Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /mnt/data/accounts/s/scorpions/data/www/scorpions.cz/webrs/vietcong/!func_statistika.php on line 13

Nová mapa

30.09.2005 | Tommy

Dnes, se na internet dostalo další multiplaierové demo. Je to spíše první demo, jelikož bylo už v půlce srpna připraveno Pterodonem pro přilohy zahraničních časopisů, ale to není podstatné. Podstatné je, že kromě mapy "Depo", zde naleznete ještě mapu "Tigger Falls", která se u prvního dema neoběvila. (DM, TDM, CTF) Mapu si prý vychvaloval i Jarek Kolář, takže těch 486MB za to určitě stojí. Stahovat můžete z tiscali, nebo z Vc total.de. Krátký popis a pár screenu nejdete tady. Ještě by chtěl podotknou, že jsem malinko poopravil část o příběhu, ve svém článku.

 

 

Vietcong Centrála

Vitajte na novej Scorpions Vietcong Centrále (VCC). Niektorý poznali tento web keď tu bola ešte len stránka o VC2. Ale tomu je koniec. Teraz tu je VC1, FA, RD/RS a VC2 modul. Nehovorím že updaty budú bývať každý deň ale budú bývať minimálne 2-krát týždene. Dúfam že sa časom dostaneme medzi najlepšie weby o Vietcongu.

Ján "J" Trenčanský

1.8.2008