Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /mnt/data/accounts/s/scorpions/data/www/scorpions.cz/webrs/vietcong/!func_statistika.php on line 13

Přivítání a malé info

11.08.2008 | Zdeněk Apolen

Tak :D. Já bych vás zde také rád přivítal. Jmenuji se Zdeněk Apolen "Alpin" a zde dělám zástupce šéfredaktora. Stejně jako u Jéčka i mě můžete znát ze Sco webů (mafia, t-games, webtech atd), nebo i z Wincheateru (GBA, PS a další). Naším cílem je, udělat web, který bude zahrnovat vše podstatné pro tuto skvělou hru. Udělat web, který budete rádi navštěvovat a kde budete rádi trávit trochu volného času. Rád bych podotkl, že my jakožto redaktoři nemáme z webu žádný výdělek, vše děláme čistě z radosti.
Také bych rád řekl, že se nebráníme spolupráci z vaší strany (rozumné a vhodné návrhy vždy vítáme). Pokud tedy máte nějaký ten nápad, jak web vylepšit klidně pište na můj mail.
Také rádi nabídneme místo schopným lidem, kteří se vyznají v sérii Vietcongu. Aby byl web stále aktualizovaný, hodí se každá ruka : ).
 
Dále jsem spustil novou anketu, kterou najdete v pravém menu cca uprostřed. Byly bychom rádi, kdybyste tam hlasovali. Co se MP akcí týče, rádi bychom nějaké dělali. Vše ovšem závisí na vašem zájmu.
Veškeré otázky můžete směřovat na mě, Jéčka (kontakty na nás jsou v sekci Redakce ), nebo do návštěvní knihy.
 
Doufám tedy, že se vám zde bude líbit a že se tato stránka zařadí mezi úspěšné projekty Scorpions : )

 

 

Vietcong Centrála

Vitajte na novej Scorpions Vietcong Centrále (VCC). Niektorý poznali tento web keď tu bola ešte len stránka o VC2. Ale tomu je koniec. Teraz tu je VC1, FA, RD/RS a VC2 modul. Nehovorím že updaty budú bývať každý deň ale budú bývať minimálne 2-krát týždene. Dúfam že sa časom dostaneme medzi najlepšie weby o Vietcongu.

Ján "J" Trenčanský

1.8.2008