Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /mnt/data/accounts/s/scorpions/data/www/scorpions.cz/webrs/vietcong/!func_statistika.php on line 13

První hodnocení

11.10.2005 | Tommy

Do vydání vietcongu 2 zbývá už jen pár dní a tak už si můžete přečíst první recenzi. Ta se nachází v aktuálním čísle Levelu (mini Level stojí 50 Kč,-) a Vietcong 2 tam dostal oproti očekávání spíše průměrných 7/10. Hře bylo vytýkány hlavně prý "úděsné" mise ve městě, celkově krátká kampaň, neoptimalizovaný engine a kolísajcí obtížnost. Dalšího hodnocení se tato hra dočkala i v časopisu Doupě (8/10). Ale nevěšte hlavy, multiplayer nám snad všechno vynahradí, sami si ho vyzkoušejte v demu.

 

 

Vietcong Centrála

Vitajte na novej Scorpions Vietcong Centrále (VCC). Niektorý poznali tento web keď tu bola ešte len stránka o VC2. Ale tomu je koniec. Teraz tu je VC1, FA, RD/RS a VC2 modul. Nehovorím že updaty budú bývať každý deň ale budú bývať minimálne 2-krát týždene. Dúfam že sa časom dostaneme medzi najlepšie weby o Vietcongu.

Ján "J" Trenčanský

1.8.2008