Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /mnt/data/accounts/s/scorpions/data/www/scorpions.cz/webrs/vietcong/!func_statistika.php on line 13

RD update, modulové info

14.08.2008 | Zdeněk Apolen

Ahoj,
dnes mám pro vás malý update a to na RD. Jedná se o trailer a je dostupný ke stažení.
Rád bych zapojil i vás a pokud byste mít nějaké video, která byste zde rádi uveřejnili, zašlete mi ho na mil (nezapomeňte napsat své jméno, nebo přezdívku), je jedno, ke kterému dílu VC video bude. Třeba vaše video z mise atd.
 
 
 
Dále malé info, proč to dávám do všech modulů. Možná to někteří z vás neví, ale aktualizace budou probíhat vždy tak, že novinka bude zařazena do svého modulu. Takže třeba aktualizace pro FA, se zobrazí pouze v FA modulu, v tom případě jí neuvidíte hned po vstupu na web. Pokud chcete mít stále přehled, vždy proklikejte všechny moduly, jestli tam nějaká ta newska není : )

 

 

Vietcong Centrála

Vitajte na novej Scorpions Vietcong Centrále (VCC). Niektorý poznali tento web keď tu bola ešte len stránka o VC2. Ale tomu je koniec. Teraz tu je VC1, FA, RD/RS a VC2 modul. Nehovorím že updaty budú bývať každý deň ale budú bývať minimálne 2-krát týždene. Dúfam že sa časom dostaneme medzi najlepšie weby o Vietcongu.

Ján "J" Trenčanský

1.8.2008