Deprecated: mysql_escape_string(): This function is deprecated; use mysql_real_escape_string() instead. in /mnt/data/accounts/s/scorpions/data/www/scorpions.cz/webrs/vietcong/!func_statistika.php on line 13

Změna

09.01.2006 | Michal Deus

Dobrý den, ahoj, čus a já nevím co všechno. Převzal jsem tady místní web o Vietcongu 2 od Pala Delinčáka, takže se bude samorřejmě dále rozšiřovat, ale nepočítejte s denními updaty, protože nemám moc času.
 
Tenhle webík beru zatím jako oddechovou práci, to však neznamená, že ho budu zanedbávat, ba naopak, budu se snažit udělat ho co nejlepší.
 
Jinak kdo vlastně jsem??
 
Jmenuji se Michal Deus, je mi 17 let a chodím na gympl. Dělám pro Scorpions Wincheater (www.cheater.cz) - program, kde najdete tu nejlepší databázi návodů, cheatů a spoustu dalších super věcí o hrách. Mimochodem dělám na jedné knihovně v programu, píši články pro náš web o GTAčkách, . . . takže toho mám dost.
 
Napster napsal, že by rád našel nějakého redaktora, tato nabídka stále platí. Přijmu někoho, kdo by mi s webem pomohl. Pokud chcete přispět nějakými videi, obrázky nebo jen linky na nějaké downloady, všechno posílejte na mdeus@centrum.cz
 
To je asi dneska všechno, co jsem vám chtěl říct, takže lovu zdar!
 
Na závěř bych rád poděkoval všem, kteří se na tomto webu nějak podíleli, díkes.

 

 

Vietcong Centrála

Vitajte na novej Scorpions Vietcong Centrále (VCC). Niektorý poznali tento web keď tu bola ešte len stránka o VC2. Ale tomu je koniec. Teraz tu je VC1, FA, RD/RS a VC2 modul. Nehovorím že updaty budú bývať každý deň ale budú bývať minimálne 2-krát týždene. Dúfam že sa časom dostaneme medzi najlepšie weby o Vietcongu.

Ján "J" Trenčanský

1.8.2008